EureG

 6276-2/2018/NEFO és NEMZ-E-19-0037 számú, a Jakob Bleyer Heimatmuseum 2018/2019. évi kiemelt projektjeinek, valamint az intézményfenntartó helyi német nemzetiségi önkormányzat beruházási- és működési költségeinek kiegészítő támogatását biztosította:

Eseménynaptár

Július,
2019
2019. Július
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
1 2019. July 1. , Monday 2 2019. July 2. , Tuesday 3 2019. July 3. , Wednesday 4 2019. July 4. , Thursday 5 2019. July 5. , Friday 6 2019. July 6. , Saturday 7 2019. July 7. , Sunday
8 2019. July 8. , Monday 9 2019. July 9. , Tuesday 10 2019. July 10. , Wednesday 11 2019. July 11. , Thursday 12 2019. July 12. , Friday 13 2019. July 13. , Saturday 14 2019. July 14. , Sunday
15 2019. July 15. , Monday 16 2019. July 16. , Tuesday 17 2019. July 17. , Wednesday 18 2019. July 18. , Thursday 19 2019. July 19. , Friday 20 2019. July 20. , Saturday 21 2019. July 21. , Sunday
22 2019. July 22. , Monday 23 2019. July 23. , Tuesday 24 2019. July 24. , Wednesday 25 2019. July 25. , Thursday 26 2019. July 26. , Friday 27 2019. July 27. , Saturday 28 2019. July 28. , Sunday
29 2019. July 29. , Monday 30 2019. July 30. , Tuesday 31 2019. July 31. , Wednesday 1 2 3 4

 

 

 

 

Mutassa az összes kategória eseményeit


Virtuális séta Budaörsön

Elfogadja a sütiket, hogy értsük hogyan találta meg oldalunkat és milyen tartalmakat talál hasznosnak?
Rendben Nem fogadom el