EureG

 6276-2/2018/NEFO számú, a Jakob Bleyer Heimatmuseum 2018. évi kiemelt projektjeinek, valamint intézményfenntartó
helyi nemzetiségi önkormányzat működési költségeinek kiegészítő támogatását biztosította:

Eseménynaptár

November,
2019
2019. November
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
28 29 30 31 1 2019. November 1. , Friday 2 2019. November 2. , Saturday 3 2019. November 3. , Sunday
4 2019. November 4. , Monday 5 2019. November 5. , Tuesday 6 2019. November 6. , Wednesday 7 2019. November 7. , Thursday 8 2019. November 8. , Friday 9 2019. November 9. , Saturday 10 2019. November 10. , Sunday
11 2019. November 11. , Monday 12 2019. November 12. , Tuesday 13 2019. November 13. , Wednesday 14 2019. November 14. , Thursday 15 2019. November 15. , Friday 16 2019. November 16. , Saturday 17 2019. November 17. , Sunday
18 2019. November 18. , Monday 19 2019. November 19. , Tuesday 20 2019. November 20. , Wednesday 21 2019. November 21. , Thursday 22 2019. November 22. , Friday 23 2019. November 23. , Saturday 24 2019. November 24. , Sunday
25 2019. November 25. , Monday 26 2019. November 26. , Tuesday 27 2019. November 27. , Wednesday 28 2019. November 28. , Thursday 29 2019. November 29. , Friday 30 2019. November 30. , Saturday 1

 

 

 

 

Mutassa az összes kategória eseményeit


Virtuális séta Budaörsön

Elfogadja a sütiket, hogy értsük hogyan találta meg oldalunkat és milyen tartalmakat talál hasznosnak?
Rendben Nem fogadom el