Mesélő házak

Megjelent tájházas könyvünk 4. kiadása - ezúttal környezetbarát "újra-papír" alapon - a megszokott minőségben és formában, valamint a megszokott régi áron (900,-Ft).

Kérjük mindazokat, akik szeretnének belőle, jelezzék igényüket a Heimatmuseumnak E-mailben, faxon vagy telefonon a honlapunkon található elérhetőségeken. Várjuk megrendelésüket!

Virtuális séta Budaörsön

EureG

6276-2/2018/NEFO és NEMZ-E-19-0037 és NEMZ-N-19-0128 és NEMZ-E-18-0011 számú, a Jakob Bleyer Heimatmuseum 2018/2019. évi kiemelt projektjeinek, valamint az intézményfenntartó helyi német nemzetiségi önkormányzat beruházási- és működési költségeinek kiegészítő támogatását biztosította: