Eseménynaptár

Március,
2021
2021. Március
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
1 2021. March 1. , Monday 2 2021. March 2. , Tuesday 3 2021. March 3. , Wednesday 4 2021. March 4. , Thursday 5 2021. March 5. , Friday 6 2021. March 6. , Saturday 7 2021. March 7. , Sunday
8 2021. March 8. , Monday 9 2021. March 9. , Tuesday 10 2021. March 10. , Wednesday 11 2021. March 11. , Thursday 12 2021. March 12. , Friday 13 2021. March 13. , Saturday 14 2021. March 14. , Sunday
15 2021. March 15. , Monday 16 2021. March 16. , Tuesday 17 2021. March 17. , Wednesday 18 2021. March 18. , Thursday 19 2021. March 19. , Friday 20 2021. March 20. , Saturday 21 2021. March 21. , Sunday
22 2021. March 22. , Monday 23 2021. March 23. , Tuesday 24 2021. March 24. , Wednesday 25 2021. March 25. , Thursday 26 2021. March 26. , Friday 27 2021. March 27. , Saturday 28 2021. March 28. , Sunday
29 2021. March 29. , Monday 30 2021. March 30. , Tuesday 31 2021. March 31. , Wednesday 1 2 3 4

 

 

 

 

Mutassa az összes kategória eseményeit


IMÁZS FILM

Heimatmuseum imázs film

EureG

 6276-2/2018/NEFO, NEMZ-E-19-0037, NEMZ-E-19-0071, NEMZ-N-19-0128, NEMZ-E-18-0011, NEMZ-N-20-0277-0241, NEMZ-KSZP-20-0077, NEMZ-N-21-0169, NEMZ-N-21-0005, NEMZ-N-21-0197, NEMZ-N-21-0183, NEMZ-N-21-0131, NEMZ-E-20-0054, NKUL-KP-1-2021/1-001392, NKUL-KP-1-2021/1-001396, NKUL-KP-1-2021/1-001197, NKUL-KP-1-2021/1-000832, NKUL-KP-1-2021/1-001532 és NTAB-KP-1-2021/1-000133 számú, a Jakob Bleyer Heimatmuseum 2018/2019. évi kiemelt projektjeinek, valamint az intézményfenntartó helyi német nemzetiségi önkormányzat beruházási- és működési költségeinek kiegészítő támogatását biztosította:

Elfogadja a sütiket, hogy értsük hogyan találta meg oldalunkat és milyen tartalmakat talál hasznosnak?