Eseménynaptár

Június,
2021
2021. Június
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
31 1 2021. June 1. , Tuesday 2 2021. June 2. , Wednesday 3 2021. June 3. , Thursday 4 2021. June 4. , Friday 5 2021. June 5. , Saturday 6 2021. June 6. , Sunday
7 2021. June 7. , Monday 8 2021. June 8. , Tuesday 9 2021. June 9. , Wednesday 10 2021. June 10. , Thursday 11 2021. June 11. , Friday 12 2021. June 12. , Saturday 13 2021. June 13. , Sunday
14 2021. June 14. , Monday 15 2021. June 15. , Tuesday 16 2021. June 16. , Wednesday 17 2021. June 17. , Thursday 18 2021. June 18. , Friday 19 2021. June 19. , Saturday 20 2021. June 20. , Sunday
21 2021. June 21. , Monday 22 2021. June 22. , Tuesday 23 2021. June 23. , Wednesday 24 2021. June 24. , Thursday 25 2021. June 25. , Friday 26 2021. June 26. , Saturday 27 2021. June 27. , Sunday
28 2021. June 28. , Monday 29 2021. June 29. , Tuesday 30 2021. June 30. , Wednesday 1 2 3 4

 

 

 

 

Mutassa az összes kategória eseményeit


IMÁZS FILM

Heimatmuseum imázs film

EureG

 6276-2/2018/NEFO, NEMZ-E-19-0037, NEMZ-E-19-0071, NEMZ-N-19-0128, NEMZ-E-18-0011, NEMZ-N-20-0277-0241, NEMZ-KSZP-20-0077, NEMZ-N-21-0169, NEMZ-N-21-0005, NEMZ-N-21-0197, NEMZ-N-21-0183, NEMZ-N-21-0131, NEMZ-E-20-0054, NKUL-KP-1-2021/1-001392, NKUL-KP-1-2021/1-001396, NKUL-KP-1-2021/1-001197, NKUL-KP-1-2021/1-000832, NKUL-KP-1-2021/1-001532, NTAB-KP-1-2021/1-000133 és NKER-KP-1-2021/1-000324 számú, a Jakob Bleyer Heimatmuseum 2018/2019. évi kiemelt projektjeinek, valamint az intézményfenntartó helyi német nemzetiségi önkormányzat beruházási- és működési költségeinek kiegészítő támogatását biztosította:

Elfogadja a sütiket, hogy értsük hogyan találta meg oldalunkat és milyen tartalmakat talál hasznosnak?